LQG15WH13NJ02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WH13NJ02D
JLCPCB Part #
C7216660
Package
0402
Description
13nH 2.8GHz 260mΩ 400mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS