LQG15WH10NH02D
MFR.Part #
LQG15WH10NH02D
JLCPCB Part #
C2043580
Description
10nH 190mΩ 23@250MHz 3.3GHz 500mA AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS