LQG15HZ9N1H02D
MFR.Part #
LQG15HZ9N1H02D
JLCPCB Part #
C1331850
Description
260mΩ 3.4GHz 500mA 8@100MHz 9.1nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS