LQG15HZ3N3S02D
MFR.Part #
LQG15HZ3N3S02D
JLCPCB Part #
C1332565
Description
125mΩ 3.3nH 6GHz 800mA 8@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS