LQG15HZ27NJ02D
MFR.Part #
LQG15HZ27NJ02D
JLCPCB Part #
C560069
Description
1.7GHz 27nH 350mA 460mΩ 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS