LQG15HZ15NJ02D
MFR.Part #
LQG15HZ15NJ02D
JLCPCB Part #
C883544
Description
15nH 2.5GHz 320mΩ 450mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS