LQG15HS7N5G02D
MFR.Part #
LQG15HS7N5G02D
JLCPCB Part #
C3911343
Description
240mΩ 4.2GHz 550mA 7.5nH 8@100MHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS