LQG15HS6N8J02D
MFR.Part #
LQG15HS6N8J02D
JLCPCB Part #
C77110
Description
220mΩ 4.5GHz 6.8nH 600mA 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS