LQG15HS4N7B02D
MFR.Part #
LQG15HS4N7B02D
JLCPCB Part #
C162543
Description
160mΩ 4.7nH 6GHz 700mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS