LQG15HS3N9C02D
MFR.Part #
LQG15HS3N9C02D
JLCPCB Part #
C560064
Description
140mΩ 3.9nH 6GHz 750mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS