LQG15HS3N3S02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15HS3N3S02D
JLCPCB Part #
C86064
Package
0402
Description
170mΩ 3.3nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS