LQG15HS3N3B02D
MFR.Part #
LQG15HS3N3B02D
JLCPCB Part #
C162542
Description
125mΩ 3.3nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS