LQG15HS18NJ02D
MFR.Part #
LQG15HS18NJ02D
JLCPCB Part #
C86060
Description
18nH 2.2GHz 360mΩ 400mA 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS