LQG15HS10NJ02D
MFR.Part #
LQG15HS10NJ02D
JLCPCB Part #
C77103
Description
10nH 260mΩ 3.4GHz 500mA 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS