LQG15HN82NJ02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15HN82NJ02D
JLCPCB Part #
C113058
Package
0402
Description
1.6Ω 200mA 600MHz 82nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS