LQG15HN6N8G02D
MFR.Part #
LQG15HN6N8G02D
JLCPCB Part #
C7295738
Description
210mΩ 4.2GHz 6.8nH 600mA 8@100MHz ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS