LQG15HN2N7S02D
MFR.Part #
LQG15HN2N7S02D
JLCPCB Part #
C113054
Description
100mΩ 2.7nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS