LQG15HN2N2S02D
MFR.Part #
LQG15HN2N2S02D
JLCPCB Part #
C97985
Description
2.2nH 6GHz 8@100MHz 900mA 90mΩ Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS