LQG15HN1N5B02D
MFR.Part #
LQG15HN1N5B02D
JLCPCB Part #
C3911113
Description
1.5nH 1A 6GHz 80mΩ 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS