LQG15HN15NJ02D
MFR.Part #
LQG15HN15NJ02D
JLCPCB Part #
C97979
Description
15nH 2.3GHz 400mA 450mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS