LQG15HN10NJ02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15HN10NJ02D
JLCPCB Part #
C21585
Package
0402
Description
10nH 290mΩ 3.2GHz 500mA 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS