LQG15HH9N1H02D
MFR.Part #
LQG15HH9N1H02D
JLCPCB Part #
C6652830
Description
260mΩ 3.4GHz 500mA 9.1nH AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS