LQG15HH8N2J02D
MFR.Part #
LQG15HH8N2J02D
JLCPCB Part #
C237609
Description
240mΩ 3.7GHz 550mA 8.2nH 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS