LQG15HH56NH02D
MFR.Part #
LQG15HH56NH02D
JLCPCB Part #
C2044032
Description
250mA 56nH 800MHz 820mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS