LQG15HH47NJ02D
MFR.Part #
LQG15HH47NJ02D
JLCPCB Part #
C162535
Description
1GHz 300mA 47nH 720mΩ 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS