LQG15HH3N3S02D
MFR.Part #
LQG15HH3N3S02D
JLCPCB Part #
C1852004
Description
170mΩ 3.3nH 300mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS