LQG15HH39NG02D
MFR.Part #
LQG15HH39NG02D
JLCPCB Part #
C3910785
Description
1.2GHz 300mA 39nH 650mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS