LQG15HH2N7S02D
MFR.Part #
LQG15HH2N7S02D
JLCPCB Part #
C354349
Description
150mΩ 2.7nH 300mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS