LQG15HH2N7B02D
MFR.Part #
LQG15HH2N7B02D
JLCPCB Part #
C668376
Description
120mΩ 2.7nH 6GHz 800mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS