LQG15HH1N5S02D
MFR.Part #
LQG15HH1N5S02D
JLCPCB Part #
C1852699
Description
1.5nH 100mΩ 300mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS