LQG15HH12NJ02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15HH12NJ02D
JLCPCB Part #
C426650
Package
0402
Description
12nH 280mΩ 300mA 3GHz 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS