LL1608-F33NK
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LL1608-F33NK
JLCPCB Part #
C5781982
Package
0603
Description
1.5GHz 14@100MHz 300mA 33nH 650mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD)