LL1608-F12NK
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LL1608-F12NK
JLCPCB Part #
C6652541
Package
0603
Description
11@100MHz 12nH 2.7GHz 300mA 400mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD)