GRM0335C1H390JA01D
Extended
- Manufacturer
- Murata Electronics
- MFR.Part #
- GRM0335C1H390JA01D
- JLCPCB Part #
- C85904
- Package
- 0201
- Description
- 39pF 50V C0G ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS