FSLU2520-27NKP2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FSLU2520-27NKP2
JLCPCB Part #
C3223753
Package
1008
Description
250mΩ 27nH 520mA ±10% 1008 Power Inductors