FSLU2520-18NKP2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FSLU2520-18NKP2
JLCPCB Part #
C6620202
Package
1008
Description
18nH 200mΩ 600mA ±10% 1008 Power Inductors