FDA1254-H-4R7M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDA1254-H-4R7M=P3
Description
10.2A 11.2A 4.7uH 8.8mΩ ±20% - Power Inductors ROHS