DLW5BTZ102TQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW5BTZ102TQ2L
JLCPCB Part #
C417121
Package
SMD,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 2 2A 34mΩ 50V SMD,5x5mm Common Mode Filters ROHS