DLW5BTM251TQ2L
MFR.Part #
DLW5BTM251TQ2L
JLCPCB Part #
C710597
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10MΩ 2 20mΩ 250V 250Ω@100MHz 5A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS