DLW5BTH501TQ2L
MFR.Part #
DLW5BTH501TQ2L
JLCPCB Part #
C710594
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 2 2.5A 27mΩ 500Ω@100MHz 50V SMD Common Mode Filters ROHS