DLW5BTH102TQ2L
MFR.Part #
DLW5BTH102TQ2L
JLCPCB Part #
C703073
Package
SMD,5x3.6mm
Description
-40℃~+125℃ 125V 1kΩ@100MHz 2 2A 34mΩ 50V SMD,5x3.6mm Common Mode Filters ROHS