DLW5BSN302SQ2L
MFR.Part #
DLW5BSN302SQ2L
JLCPCB Part #
C5370829
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 300mΩ 3kΩ@100MHz 500mA 50V SMD Common Mode Filters ROHS