DLW5BSM801TQ2L
MFR.Part #
DLW5BSM801TQ2L
JLCPCB Part #
C710593
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2 2A 50V 56mΩ 800Ω@100MHz SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS