DLW5BSM501TQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW5BSM501TQ2L
JLCPCB Part #
C710591
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 1A 2 230mΩ 500Ω@100MHz 50V SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS