DLW5ATN401SQ2L
MFR.Part #
DLW5ATN401SQ2L
JLCPCB Part #
C393163
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 2A 34mΩ 400Ω@100MHz 50V SMD Common Mode Filters ROHS