DLW5ATH450TQ2L
MFR.Part #
DLW5ATH450TQ2L
JLCPCB Part #
C710583
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 13mΩ 2 2.5A、4A 45Ω@100MHz 50V SMD Common Mode Filters ROHS