DLW5ATH111TQ2L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DLW5ATH111TQ2L
JLCPCB Part #
C5624082
Package
SMD-4P,5x3.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 12Ω@10MHz、110Ω@100MHz 2 20mΩ 3A 50V SMD-4P,5x3.6mm Common Mode Filters ROHS