DLW43SH101XP2L
MFR.Part #
DLW43SH101XP2L
JLCPCB Part #
C710582
Package
1812
Description
-40℃~+125℃ 100uH@0.1MHz 125V 170mA 2 2Ω 50V 1812 Common Mode Filters ROHS