DLW43SH101XK2L
MFR.Part #
DLW43SH101XK2L
JLCPCB Part #
C123085
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 100uH@1MHz 10MΩ 125V 2 200mA 2Ω 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS