DLW32SH110XK2L
MFR.Part #
DLW32SH110XK2L
JLCPCB Part #
C710580
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 11uH@100kHz 2 300mA 400mΩ 80V SMD Common Mode Filters ROHS